arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star

Fongogo Pro

HAKKIMIZDA

Fongogo Pro, Türkiye’nin lider kitlesel fonlama sitesi Fongogo’nun sermaye bazlı kitlesel fonlama hizmeti veren platformudur.

Fongogo Pro, girişimcilerin hayallerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları sermaye tutarını kitleler tarafından toplamalarına olanak sağlayan bir yatırım pazaryeridir. Diğer bir deyişle, imece usulü yatırım yapmayı sağlayan bir platformdur.

Ayrıca Fongogo Pro sağladığı hizmetler ile hem yatırımların güvenli bir ortamda yapılmasını sağlarken, hem de getirdiği dijital çözümler ile yatırım sürecinin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Perde arkasında kendini Fongogo Pro üzerinden bir çok harika projeyi hayata geçirmeye adamış bir ekibimiz var. Bu büyük sorumluluğu ise bizden desteğini hiç esirgemeyen yatırım komitemiz, danışma kurulumuz ve iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Fongogo Pro’nun yerel deneyimini sorunsuzca yaşayabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Her adımda olası gereksinimlerden yola çıkıyor, geribildirimleri can kulağı ile dinliyor ve harekete geçiyoruz.

Yardımcı olmak için buradayız, bize ulaşmanız yeterli.

Anlık olarak gelişmelerden haberdar olmak, heyecan verici projeler hakkında bilgi edinmek ve Fongogo ile ilgili gelişmeleri öğrenmek için bizi Facebook ve/veya Twitter hesaplarımızdan takip edebilir, Blogumuza göz atabilirsiniz.

Daha fazlası için Sıkça Sorulan Sorular, Girişimciler için Nasıl Çalışır ve Yatırımcılar için Nasıl Çalışır sayfalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL