arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star

Nasıl Çalışır?

Kampanyanı Yarat

Proje Başlat

Fon toplamaya hazır olup olmadığınıza karar vermeniz için sizin için hazırladığımız soruları cevaplayın. Hazırsanız, proje başvuru formunu doldurun ve Fongogo Pro ekibinin kontrolü için gönderin.

Fon Topla

Fon Topla

Fon toplamanız için 60 gününüz var. Bu süreçte projeniz sitemiz üzerinden potansiyel yatırımcılar tarafından incelenecek. Projenizi size sunduğumuz servislerle kendi ağlarınızla paylaşmanız sizi hızla başarıya taşıyacak.

Şirketini Büyüt

Şirketini Büyüt

Fonlama başarılı olup hukuki belgeler tamamlandıktan sonra, taahhüt ettiğiniz hisse miktarı karşılığında işletmenize fonu aktaracağız. Rehberlik, networking ve daha fazlası için yatırımcılarınızla irtibatta kalabilirsiniz.

Neden Fongogo Pro?

Lider Platform
Türkiye’nin lider
kitlesel fonlama platformu
Başarı Hikayeleri
Bugüne kadar Fongogo üzerinden
fon desteği almış sayısız başarı hikayesi
Servisler
Yatırım öncesi ve sonrası
girişimciye destek
Geniş Üye Tabanı
Kitlesel fonlama yatırımlarını
benimsemiş aktif üye tabanı
Ekip
Girişim, finans ve yatırım dünyasından
gelen tecrübeli bir ekip
İş Ortakları
Güçlü iş ortaklıkları sayesinde
kampanyaları başarıya ulaştırma

FON TOPLAMA ÜCRETİ

toplanan fon üzerinden % 6 + KDV sadece fon toplama başarıya ulaşırsa,

ek olarak 1.000 TL + KDV listeleme ücreti ve ödeme sistemleri ücreti

* Talep edildiği taktirde, yatırım öncesi ve yatırım sonrası hizmetler ek ücrete tabidir. Bu hizmetlere ihtiyaç duyan girişimcilerin bize ulaşmalarını tavsiye ederiz.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?
SSS'lerimize göz atın

 • 1Hangi tür projeler Fongogo Pro'da fonlanabilir?

  Sektör ayrımı olmaksızın kumar, bahis, e-sigara gibi içerikli bir modele dayanmayan ve teknik kriterleri Fongogo Pro'nun teknik kriterlerine uyan tüm projeler Fongogo Pro'da yayınlanabilir. Ancak, Fongogo Pro 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun kapsamına alınan kitlesel fonlamaya ilişkin düzenlemeler çerçevesinde ikincil mevzuatın yayımlanmasının ardından gerekli izin ve lisanlar alınarak resmi olarak kitlesel fonlama platformuna dönüşmeyi hedeflemektedir. Söz konusu dönüşüm gerçekleşene kadar Fongogo Pro an itibariyle Hisse Bazlı Kitlesel Fonlama hizmeti sunmamaktadır. Fongogo Pro an itibariyle üyelere ilişkin bilgi ve iletişim platformudur.

 • 2 Fongogo Pro'nun ücreti nedir?

  Hisse bazlı kitlesel fonlamanın ilgili yönetmelikle başlaması ile birlikte, kampanya başarılı olduğu taktirde 6%+KDV servis ücreti toplam yatırım tutarı üzerinden hesaplanıp faturalandırılması planlanmıştır. Yönetmelik aktif olana kadar, herhangi bir listeleme ücreti de almamaktayız.

 • 3 Nasıl başlamalıyım?

  İş planlarınız, finansallarınız ve yatırım ihtiyacınızı da kapsayan başvurunuz, Fongogo Pro ekibine ulaşınca, Yatırım Komitesi tarafından detaylı bir durum tespit sürecinden geçeceksiniz. Başvurunuz onaylanırsa sunumunuz sistemimizde canlı olarak yayınlanacak. Potansiyel yatırımcılar, projenize olan ilgilerini belirttikleri taktirde, Fongogo Pro olarak yatırımcı ile sizin aranızda iletişim kanalı olacağız.

 • 4Neden Fongogo Pro?

  · Türkiye'nin en çok projeyi başarıya ulaştırmış platformu;
  · Kitlesel fonlama, girişimcilik, şirket alım satım alanlarında tecrübeli ve güçlü bir ekip;
  · ilgili yönetmeliği şekillendiren SPK'ya destek veren en önemli oyunculardan biri olması;
  · 4 yıldır ödül bazlı modelde kanıtlanmış bir tecrübe ( 2m TL'ye ulaşan fon desteği);
  · Hazır kurulmuş iş ortaklıkları ve güçlü bir network;
  · Marka bilinirliği;
  · Hazır üye tabanı.

 • 5Bütün başvuru ve yayınlanma süreci ne kadar olur?

  Projenin kampanyası için gerekli dökümanlarınızın hazır olmasına bağlı olarak, projenizi sitede yayınlamanız birkaç gün ila birkaç hafta sürebilir.

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL