arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
360 Fakulte
360 Fakulte

360 Fakülte uygulaması birçok alanda eğitim videoları içeren interaktif eğitim platformudur. Eğitmenler için canlı yayın eğitimleri açabilme imkanı vardır. 360 Fakülte'de VR gözlük uyumlu alt yapısı vardır. Eğitmenler 360 derece video yükleyebiliyor.

Dijital
B2C
Eğitim
Instagram'da Takip Et Web Site
  • Patent başvurusu yapılmış bir projedir.
  • Yenilikçi bir platformdur. Diğer platformlardan farklıdır.
  • Sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu eğitimlerin yüklenebildiği platformdur.
  • Canlı sınıf özelliği ile kurs eğitmenleri istedikleri zaman eğitim verir.
  • Ücretsiz eğitim veren eğitmenler için bağış butonu yer almaktadır.

FİKİR

Birçok kategoride video eğitim kursları barındıran ,sadece normal video eğitimlerin dışında sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olarak , sonsuz öğrenme fırsatı sunmayı hedefleyen interaktif eğitim platformudur. Platformda eğitmen başvurusu paneli bulunmaktadır. Eğitmen adayları form doldurup eğitmen başvurusu oluşturabilmektedir. Yönetici onayı ile eğitimleri yayınlamaya başlayabiliyor. Platformda eğitmenler kurslarını satabilir ya da ücretsiz olarak yayınlayıp bağış alabilir. Dilerse 360 derece video eğitimler hazırlayıp platforma yükleyebilir. Kursa katılan kişiler ise sanal gerçeklik gözlüğünü kullanarak eğitmen ile aynı ortamdaymış gibi eğitimi daha gerçekci almış olur. Eğitmenler diledikleri zaman canlı sınıf etkinliği düzenleyebilir. Kurs satın alan kişiler canlı sınıf etkinliklerine katılabilmektedir. Proje şu anda aktif olarak çalışmaktadır. 360fakulte.com adresinden platformu inceleyebilirsiniz. Platformda başlangıçta 660 video eğitim 20 ücretsiz kurs bulunmaktadır. Yeni güncelleme ile eğitim alan kişilere sertifikalar verecektir. Platform ile alakalı patent başvurusu 2018 yılında yapılmış olup araştırma aşamasındadır.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL