arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Apptoway
Apptoway

Tarihi olaylar, şairlerin anıları, hiç duymadığın hikayelerle dolu bir dünya Apptoway. Aynı zamanda konumuna en yakın restaurantlar ve gezeceğin yerlerde puanlarıyla birlikte listeli.

Dijital
B2B2C
Eğlence/Seyahat
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Web Site
  • Uygulama şimdiden hazır ve kullanıcıların kullanımına sunulmuş durumda.
  • Detaylarıyla birlikte bir benzeri olmayan yepyeni bir uygulama.
  • Gelir modeli etkili ve içeriğinde çok farklı reklam modelleri var
  • Müşteri ve kullanıcı açısından geniş bir pazara sahip
  • Ekip güçlü, özverili ve verimli.

FİKİR

Fikir Hikayesi/Proje Nedir: Apptoway iş fikri sebebi ile yepyeni bir mobil uygulama. Apptoway konumunuza ait tarihi olaylar, o ilçede doğmuş olan sanatçı ve girişimcilerin hiç duymadığınız hikayeleri ile dolu yepyeni bir dünya. Bu hikayeler kullanıcıların en sıkıcı ve verimsiz zamanları olan ev-iş okul-ev gibi rutin yolculuklarında sesli olarak anlatılıyor olacak. Kullanıcılar her gün geçtikleri o semtte gülümseyeceği, duygulanacağı, ders çıkaracağı binlerce hikaye ile tanışacak. Aynı zamanda konumuna en yakın mekanlar ve gezecekleri yerlerde puanları ile birlikte listeli. Bu açıdan oldukça pratik. Kullanıcılar aynı zamanda popüler kültür hikayeler için 1 kredi kazanarak günde 1 bonus hikaye hakkına da sahip. Kullanıcılara her yeni gün her ilçe için 1 hikaye dinleme hakkı verilir. Böylece uygulama kullanıcıların telefonunda sürekli kullanım sağlar. Dinlenilen hikayeler kullanıcının yol haritasına kayıt olur. Aynı zamanda markalar kendi şubelerinin en yoğun olduğu ilçelerde kendi marka kuruluş hikayelerini apptoway kullanıcılarıyla paylaşırlar. Bu apptoway’in kendi reklam modelidir. Kuruluş hikayeleri kullanıcıda heyecan verici, karizmatik ve yepyeni bir algı oluşturur. Pazardaki Boşluk: -Resim, video, müzik gibi platformlar oldukça fazla ve çok güzel başarılar elde ettiler. Hikayeler için ise böyle bir platform mevcut değil.Pazarda rehberlik uygulamaları ve yol uygulamaları mevcut ama apptoway’in amaç ve içeriklerine uygun bir benzer uygulama yok. -İnsanların günlerinin çoğunluğu yolda geçtiği halde o yolculuk vaktini verimli hale getirecekleri uygulamalar da oldukça az. Radyo, sesli kitap dışında eğlence olarak kullanabildikleri bir platform yok. Başarı: Apptoway geçen yıl Turkcell Geleceği Yazan Kadınlar projesinde finalistti. Bu sene projeyi yarışmadaki halinden daha da geliştirerek hiç desteksiz bir şekilde hazırlayıp pazara sunduk. 1 aydır yayında ve 250 kullanıcı sayısına ulaştı bile. Üstelik hiç reklamsız ve sadece İstanbul’da kullanıldığı halde.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL