arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Axon Ambulans Servisi
Axon Ambulans Servisi

Ulusal ve Uluslararası Acil Sağlık Hizmetlerini Herkesin Kolay ve Hızlı Ulaşılabilir. Uygun ve Kaliteli hizmet almasını sağlamak.

Karışık (Dijital&Değil)
B2B2C
Sağlık
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et
  • Öncelikle Ülkemizde hali hazırda 15 milyon dolarlık bir pazar payı var
  • Uluslararası ve yerli sigortaların ihtiyacı bulunmaktadır
  • Kara ve Hava Ambulans sektörü her geçen gün büyümektedir
  • Rekabet edilebilir bir sektör olması
  • Geleceği olan bir sektör olması

FİKİR

Ben 15 yıldır 2. kuşak bir işletmeci olarak başladım. Günümüzde hali hazır da pazar payı yüksek olan bir sektör bilgi ve tecrübelerimizin daha fazla kazanç sağlayabilmesi için finans sorunumuzu çözmek ve yeni bir marka ile Ulusal ve uluslararası boyutta pazardan payımızı almak. Başarılarımız ve Sosyal Sorumluluk Projelerimizle sektörün önce firmaları arasında yer almaktayız. Dünya da örnekleri var; ADAC ufak bir danışmanlık şirketi olarak kurulan daha sonra vakıf a dönüşen Dünya nın en büyük Assistance ve Ambulans Şirketidir. Bizlerin Müşteri Portfoyü; - Bireysel Müşteriler - Kurumsal Müşteriler * Özel, Kamu Kurum ve Kuruluşları * Sigorta Şirketleri * Assistance Şirketleri * Hastaneler * Event Şirketleri * Şantiyeler * Fabrikalar * Siteler bulunmaktadır.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL