arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
BlindID
BlindID

BlindID her seferinde farklı bir kullanıcıyla kısıtlı bir sürede, tamamıyla anonim ve canlı görüşmeler yapmayı sağlayan yenilikçi bir sosyal medya platformudur. Dilediğin an gerçek birisiyle canlı konuşma, dertleşme ihtiyacına çözüm sağlıyor.

Dijital
B2C
Eğlence/Seyahat
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • + 250.000 aktif kullanıcısıyla bir ihtiyaç olduğunu ispat etmiş
  • Hali hazırda kar eden bir şirket
  • Globalleşme potansiyeli çok yüksek
  • Çok hızlı büyüme potansiyeline sahip

FİKİR

BlindID, aynı ilgi alanına sahip kullanıcıların diledikleri her an rastgele başka bir kullanıcı ile anonim, sesli ve canlı görüşmeler yapmasını sağlayan yeni nesil bir sosyal medya platformudur. BlindID 2 temel gereksinimden ortaya çıkıyor: 1- Dilediğin an gerçek birisiyle konuşabilme ihtiyacı Şu anda bu ihtiyacı giderebileceğiniz tek yol telefon rehberinizde kayıtlı birini arayarak konuşmak. Fakat günün her saati arayacak birisi olmayabilir ya da tanıdığınız kişilerle konuşamayacağınız konular olabilir. BlindID ile insanlar diledikleri an sadece bir tuşa basarak anında canlı olarak gerçek bir insanla konuşabiliyor. 2- Anonimlik ihtiyacı İnsanlar "korku" ve "ne derler düşüncesi" nedenleriyle kendilerini, fikirlerini özgürce ifade edemiyorlar. BlindID'de kullanıcılar anonim oldukları için kendilerini özgürce ifade edebilirler. Yine anonim oldukları için tüm kullanıcılar eşittir. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi etkileşim kurmak için daha güzel, daha yakışıklı, daha güçlü, daha ünlü olmaları gerekmez. BlindID bugüne kadar yaklaşık 700.000 kez indirildi. Halen 250.000 aktif kullanıcısı var.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL