arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
edumi.com
edumi.com

edumi.com özel ders vermek isteyen eğitmenlerle özel ders almak isteyen herkesi tamamen online bir platform üzerine canlı olarak bir araya getirmeyi hedefleyen bir online pazaryeridir. İçerik içermez. Eğitmen hipermarketi olarak düşünebilirsiniz.

Dijital
B2B2C
Eğitim
Web Site
  • Türkiye'nin en büyük eğitmen pazaryerinin bir parçası olmak
  • Türkiye'de eğitimde firsat eşitliği için fayda yaratan işin parçası olmak
  • Eğitimde öncülük yapan ve muaddileri olmayan bir oluşumun destekçisi olmak
  • Paranızın şirket yatırımcısı olarak ulvi bir amaç uğruna değerlenmesi

FİKİR

edumi.com özel ders vermek isteyenlerle özel ders almak isteyenleri tamamen online bir platform üzerinde canlı olarak bir araya getirmeyi hedefleyen bir online pazardır. Herhangi bir dersane grubu, özel okul veya hoca grubu ile anlaşması yoktur. Eğitimsel içerik üretmeyecektir. Bu platformu geliştirirken dünyadaki en yeni örneklerin eksiklerini de gidermeye çalıştık ve Türkiye'nin yıldız hocalarının ülkenin en ücra köşesine uzanacabilecekleri bir online platform hazırladık. Istanbul’un yıldız özel ders hocaları ile anlaştık. Ilk aşamada bu platformda üniversite sınavlarına ve lise sınavlarına hazırlık ve daha sonra üniversite dersleri özel ders desteği ve yüksek lisans sınavları için hazırlık dersleri konusunda hocalarla çalışacağız. Platform yerine oturup sağlıklı bir gelişme gösterdiği zaman özel öğrenme gereksinmesi olan çocukların gelişimi için online eğitimler verecek ve işaret dili eğitimi yapabilecek özel hocalarla çalışmayı planlıyoruz. Birlikte çalıştığımız bir lise oluşumu sayesinde Türkiye çapında onlarca lise ile temasımız olup bu liselerdeki öğrenciler üzerinden markamızı tanıtıp, yaygınlaştırıp pazarımızı büyütmeyi planlıyoruz. edumi.com gibi bir platform ülkemizde yoktur ancak Dünya'da örnekleri çoktur ve hızlı bir şekilde gelişmektedir. - Eğitimde fırsat eşitliğini arttıracak bir oluşumdur. Kütahya'daki, Diyarbakır'daki, Trabzon'daki öğrencinin Istanbul'un köklü özel ders hocalarından canlı ders alabildiği başla bir platform yoktur. Öğrenciler kendi şehirindeki hocalara muhtaç olmadan ülke çapında kendilerine en uygun hocalarla bir araya gelebileceklerdir -edumi.com daha ileride özel eğitim gerektiren çocukları özel eğitim verebilen eğitmenlerle çocukları birleştirecektir - Öğrenci ve öğretmenin aynı şehirde olduğu durumda bile öğrencinin evinden çıkmadan ders alabildiği edumi.com pek çok ebeveyn için çocuğunun evden dışarı çıkmadan ve tanımadığı birisinin evine gitmeden ders almasını sağlayan güvenli bir alternatif oluşturmaktadır.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL