arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
herkez tatile...
herkez tatile...

Proje turizm acenteleri ve tatilcileri tek çatı altında toplayarak Türkiye turizmini 12 aya taşımayı ve maddi yetersizlikler nedeni ile tatil imkanı bulamayan insanlara da tatil alternatifi sunmayı hedeflemektedir.

Karışık (Dijital&Değil)
B2B2C
Eğlence/Seyahat
Facebook'ta Takip Et Web Site
  • türkiye turizmini 12 aya ve tüm bölgelere yaymak
  • imkanlar el vermemesi sebebi ile tatil imkanı bulamayan insanlara imkan sn
  • turizme yeni bir perspektif kazandırarak turizm lideri olmak
  • sektördeki istihdamı 12 aya taşımak
  • sezonluk çalışanlara 12 ay iş imkanı sunmak

FİKİR

iş modeli abonelik sistemi esasına dayalı tur ve tatil satış modelidir.sistemin bir benzeri karşımıza devre mülk projeleri ile geçmişte karşımıza çıkmıştır.ancak söz konusu model bir devre mülk modeli değildir. proje abonelik sistemi ile müşterilerine aylık sembolik rakamlar ödeyerek ve kendi belirlediği tatil bölgelerinde ve yine kendi belirlediği turizm tesislerinde tatil yapma imkanı sunmayı hedeflemektedir. müşterilerine sunduğu imkan her bütçeye uygun tatil yapma fırsatı.turizm yatırımcılarına sunduğu imkan ise 12 ay doluk oranıdır.çalışanlar bazında bakıldığı taktirde ise proje sezonluk çalışan turizm işçilerine 12 ay iş imkanı sunmayı hedeflemektedir. ülke ekonomisi açısından bakıldığında ise proje ülkeye 12 ay döviz girdisi akışını sağlamayı hedeflemektedir. pazarda bugüne kadar oluşturulmuş pazarlama ve satış tekniklerinden tamamen farklı bir yapı ve içerik sunmaktadır.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL