arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
İster Pişir İster Ye
İster Pişir İster Ye

'Ev yemeğini özledik.' ve İster Pişir İster Ye'de evde yemek pişirenlerle ev yemeği yemek isteyenleri beş segmentte buluşturduk. (Günlük | Sipariş | Malzeme | Askıda | Restoran) 900 pişiren üye siparişlerinizi bekliyor.

Dijital
B2C
Pazaryeri/E-Ticaret
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Yiyecek sektörü tüm ekonomik koşullarda vazgeçilmezdir.
  • Yemek sektörüne inovatif, bütüncül ve esnek bir dijital yapı sunulmaktadır.
  • Sektörün dijitalleşmesi doyurulmamış ve önü açık bir pazardır.
  • Paylaşım ekonomisi ve pazar yerleri tüm dünyada yükselen trendlerdir.
  • Proje yalnızca Türkiye'de değil tüm dünyada karşılık görecektir.

FİKİR

İster Pişir İster Ye beş segmentten oluşan bir pazar yeridir. *Günlük Yemek: Günlük pişirdiğiniz yemeklerden dilediğiniz kadarını satışa sunabilirsiniz. *Sipariş Yemek: Beğenilen yemeklerinizi sipariş alarak pişirmek üzere listeleyebilirsiniz. *Malzeme: Memleketinizden sebze, meyve vb. malzemeleri, ev yapımı ürünleri (salça/reçel/turşu/yoğurt) aracısız satışa sunabilir, yerel markanızı tüm Türkiye'de satışa sunabilirsiniz. *Askıda Yemek: Kullanım fazlası yiyeceklerinizi öğrencilerle askıda geleneğine göre ücretsiz paylaşabilirsiniz. *Restoran: Ev yemeği niteliğindeki ürünleriniz için online sipariş alabilirsiniz. İster Pişir İster Ye 'Pişiren Üye'lerine yönelik bütüncül ve esnek bir yapı sunarken 'Yiyen Üye'leri için de pek çok avantaj sunmaktadır. *Online Sipariş Modeli: Sitemizdeki lezzetli ev yemeklerinden dilediğinizi satın alıp afiyetle yiyebilirsiniz. *Talep-Teklif Modeli: 'Ne Yersiniz?' sekmesini kullanarak kendi yemek talebinizi ücretsiz yaratarak pişiren üyelerimizden doğrudan teklif alabilirsiniz. *Harita: Ev yemeği pişiren üyeleri ve restoranları haritada görüntüleyebilirsiniz. Takip: Beğendiğiniz pişiren üyeleri takip ederek yeni yemeklerinden haberdar olabilirsiniz. *Favori: Beğendiğiniz yemeklerinizi favorilerinize ekleyerek kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. *Benzer Yemekler: Farklı pişiren üyelerin yemeklerini karşılaştırarak fiyat ve diğer parametrelerde sizin için en uygun alternatifi bulabilirsiniz. 900 pişiren üyeye uzanan hikayemiz iş hayatına ve kendi evinde yaşamaya başlayınca her akşam ne yiyeceğimizin bir sorun haline gelmesiyle başlıyor. Tek başına yenecek bir yemek için mutfağa girmek zor gelirken yapılan bir tencere yemeğin günlerce yenmek zorunda kalınması, bozulup atılması... Dışarıdan yemenin sağlığımızı bozması, ev yemeği gibi lezzetli olmaması... Sürekli yemek sorununa çözüm ararken “komşudan bir tabak yemek istesem de yesem” fikrinin proje haline gelmesiyle ortaya çıkan İster Pişir İster Ye'nin hikayesine katılmak ister misiniz?

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL