arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
MAKROBAT
MAKROBAT

Proje özellikle kara taşıtlarının arazide yaşadığı zorlukları ortadan kaldırmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak (3 milyar dolar) can ve mal güvenliğini sağlamak, yakıt ve lastik tasarrufu, hareket ve manevra kabiliyetini artırmak için yapılmıştır.

Dijital Değil
B2B2C
Tarım/Tarım Tekn.
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Web Site
  • 30'dan fazla faydası var ve çok ciddi problemleri çözüyor.
  • Bir emsali yok patentli. kendi kendini tanıtabiliyor.
  • Tarım, askeriye, sağlık, orman, maden her alandan müşterisi var.
  • Asla müşteri sıkıntısı yok.
  • BİZ YAPTIK. Yani %'de 100 YERLİ.

FİKİR

Fikir ilk olarak tarımda kullanılan traktörlerin yaşadığı sorunlar, özellikle de çoğu ölüm ile sonuçlanan ölümlü kazaların incelenmesi ve bunlara çözüm bulmak amacı ile ortaya çıkmıştır. Geliştirilen bu sistem tarım haricinde, askeriye, yangınla mücadele, sağlık, sivil savunma gibi alanlarda da kullanılabilecek ve bu alanlarda da çok faydalı olabilecek bir sistemdir. Sisteme akrobatik hareketler yapabilen makine anlamına gelen MAKROBAT ismini verdik ve bu ismi tescillettik. Niçin Tarım Sektörü? Bunun en önemli nedeni potansiyel büyüklük. Ülkemizde tarım sektörünün ulaştığı rakam 18 milyar dolar. bunun %10'unu mekanizasyon kaplıyor. bu da 2 milyar dolara yakın bir ciro demektir. Yani pazar hem rakam olarak hem de ulaşabileceği kullanıcı olarak çok büyük. Ülkemizde traktör sayısı 2 milyon. bunun bir milyonu sahada aktif. yani en az bir milyon müşterisi olan bir ürün ki bu sadece Türkiye için. İlk yıl olarak satış rakamı 1000 adet olarak düşünülse bile bu 15 milyon bir ciro demektir. Böyle bir pazara patentli ve de rakipsiz bir proje ile çıkmak bize mantıklı geldi. Buna şunun için güveniyoruz, bu ürün adapte edilen bir üründür ve adapte edildiği bir makineye asgari 30 elzem özellik kazandırıyor. bunların arsında yerine göre %25 e varan yakıt tasarrufu, %30 a varan lastik tasarrufu, hareket ve manevra kabiliyetini artırma, engel, çukur, çamur, su gibi etkenlerle çok daha iyi mücadele etme başlıcaları sayılabilir. Bize göre en önemli özelliği ise daha fazla can ve mal güvenliği sağlıyor olması. sistem yaşanabilecek kazaları en aza indiriyor. Geri takla atma, savrulma, kayma gibi olumsuzlukları nerede ise ortadan kaldırıyor. Niçin Yardım İstiyoruz? Çünkü biz kendi ülkemizde üretip buradan dünyaya satmak istiyoruz. Bu yüzden projenin tamamen satılması gibi fikirlere hap kapalı olduk. Şu ana kadar 750 bin lira gibi bir miktarı biz yatırdık. bize gereken 300 bin lira.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL