arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Peki Ya Ben
Peki Ya Ben

Peki Ya Ben; değişim ve gelişim ihtiyacında olan kişilerin, koçluk çalışmalarının faydaları ile tanışmaları ve deneyimlemeleri için profesyonel koçlar tarafından geliştirilmiş mobil uygulamadır.

Karışık (Dijital&Değil)
B2C
Mobil Uygulama
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Yakın gelecekte koçluk hizmetine ihtiyaçların artacak olması
  • Mobil cihaz kullanımının giderek artıyor olması
  • Akredite eğitimlere sahip koçlar için bir platform oluşacak olması
  • Yurtdışına açılma imkanı
  • Profesyonel yöntemleri içeriyor olması

FİKİR

Kişisel Durum Analizinde yer alan Yaşam Çarkı uygulaması koçluk mesleğinde genel kabul görmüş bir çalışmadır. Standart koşullarda Yaşam Çarkı çalışması kağıt ve renkli kalemler ile yapılmaktadır. Peki Ya Ben Mobil Uygulaması ile kullanıcılar Yaşam Çarkı çalışmasını mobil cihazlarından yapabilir, eylem adımlarını belirleyebilirler. Kişisel Strateji Belirlemede yer alan Değerler çalışması koçluk mesleğinin en çok üzerinde durduğu konuların başında gelir. Peki Ya Ben Mobil Uygulaması ile kullanıcılar Değerler çalışmasını mobil cihazlarından yapabilir, kişisel vizyon ve misyonlarını yazılı hale getirebilirler. Her iki çalışma da kullanıcılar tarafından tamamlandıktan sonra profesyonel bir koç tarafından sonuçlar koçluk bakış açısıyla değerlenidirilir ve kişise özel koçluk soruları ile geri bildirimde bulunulur. Bilinçaltı uygulamalarında yer alan telkin ses kayıtları ile kullanıcılar belirli konularda bilinçaltına olumlu kayıtlar yükleyebilirler. Koçluk görüşmesi bölümünden ilgilendikleri alanda koçluk görüşmesi talebinde bulunarak online koçluk görüşmesi yapılabilmektedir. Bu alan ilerleyen dönemde koçluk platformuna dönüşecek ve akredite eğitimlere sahip profesyonel koçlar yer alacaktır.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL