arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Pin Vitamin Tea
Pin Vitamin Tea

“Pin Vitamin Tea”, vitaminler ile zenginleştirilmiş bir soğuk çaydır. İçerdiği çaydan gelen antioksidanlar ile beraber kişinin günlük vitamin ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Dijital Değil
B2B2C
Gıda/Yeme-İçme
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Paketlenmiş gıdalar vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılayamıyor
  • Salgın hastalıklarla ıle beraber vitaminlere duyulan ihtiyaç ve önem arrtı
  • Sağlık ve içecek sektöründeki hızlı büyüme
  • İhracat ayrılacalığı
  • Sağlıklı inovatif ürünler

FİKİR

Büyük şehirde yaşayan insanlar olarak hepimiz benzer sorunları yaşıyoruz. Her sabah erkenden kalkıp işe gidiyor, trafikte stresleniyoruz. İşte uzun süren toplantılara katılıyor ardından ekstra mesailere kalıyoruz. Dolayısıyla gün bitmeden biz bitiyoruz. Bir şekilde her gün daha fazlasını yapmak, daha iyi hissetmek, dahası zinde kalmak istiyoruz. Lakin bu konuda bize destek olabilecek sağlıklı bir çözüm pazarda bulunmamakta. Bunun üzerine Pin ekibi vitaminler ve çayda bulunan antioksidanlar üzerine araştırmalar yaptı ve arge sürecine başladı.Bunların sonucunda ise 2017’de Pin; 4 kişilik çekirdek ekibi ile Türkiye’deki en iyi girişimci hızlandırıcıprogramı olan İTÜ Çekirdek’e kabul oldu. Sonrasında kurucunun kendi 50.000$ yatırımı ile pilot üretim tesisi ve Ar-Ge laboratuvarı kuruldu. 2018 yılında bu girişim “Pin Global Gıda” ismini alarak limited şirketine dönüştü. Ar-Ge ekibi binlerce denemeden, araştırmadan ve sayısız focus grubu çalışmalarından sonra Pin Vitamin Tea’yi formülize etti. Ardından ürünü zenginleştirip, 4 farklı ürün çeşidi ortaya çıkardı. Pin İTO’nun girişimcilere açtığı yarışmada 3000 üzerinde başvuru arasından ilk 5’e girerek San Francisco’ya gitti. Ürünlerini Amerika piyasasında gösterme ve pazarı daha iyi analiz etme imkanı buldu. Şimdi Pin çekirdek yatırımını arayarak büyüme planına devam etmektedir.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL