arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Scrubb
Scrubb

Scrubb, paylaşım ekonomisi ile alışverişi dinamik bir şekilde bir araya getiriyor. 1 alana 1 bedava veya 2. ürüne indirim kampanyalarında , kullanıcıların eşleşip 1 er ürün alarak indirim kazandıkları sosyal bir indirim platformudur.

Dijital
B2B2C
Reklam/Pazarlama
Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Paylaşım ekonomisi günümüzün ve geleceğin gündem konuları arasında.
  • Dünya genelindeki ekonomik durum, kullanıcıları tasarrufa yönlendiriyor.
  • Markalar satış arttırmak için arayış içerisinde.
  • Alışveriş alanı yeni alışkanlıklara aç.
  • Platform hazır.

FİKİR

Herşeyi paylaşıyoruz, indirimi de paylaşabiliriz.. Fikir, bir avmde 1 alana 1 bedava kampanyasından arkadaşımla birlikte faydalanırken çıktı. Aynı gün 3 farklı kampanyadan ortak faydalandık. Bu durumu biraz araştırdığımda aslında bu kampanyalardan faydalanırken ihtiyaç fazlası ürün/hizmet satın alındığını farkettim. Amacım ise ihtiyaç fazlası ürün almadan ve markaların satışını artırarak kullanıcılara daha çok indirim kazandırmaktı ve Scrubb'ı geliştirdim. Scrubb ile; Kullanıcılar, piyasadaki indirimlerden daha yüksek oranda indirime sahip olmakta. Markalar, stok devir hızını artırmakta, yeni müşteriler kazanmakta. Toplumsal(Dünya genelinde) olarak da Scrubb, kampanyalarla yaşanan ihtiyaç fazlası tüketim sorununa verimli bir çözüm getirmektedir. Fikir aynı zamanda , kullanıcılara indirim kazandırmakla beraber aynı zevke sahip kişilerle sosyalleşme imkanı sağlıyor. Ana gelir modelimiz, markaların ürün/hizmet satışları üzerinden alınan komisyonlar. Bunun yanında alışveriş ve markalarla ilgili sahip olduğumuz datalar ile ek gelir modelleri yaratabiliyoruz. Scrubb ile TechnRoll giriş etkinliğinde 2 ödül kazandık. 1000 kullanıcıyı geçtik. Google ve Amazon'dan toplamda 90 bin TL lik sunucu desteğimiz mevcut. Global bir marka ile anlaştık, entegrasyon ve prosedürlerin tamamlanması ile markanın 1 milyondan fazla müşterisi Scrubb üzerinden fırsatlara ulaşacak.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL