arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star

ULAK isteğe bağlı kurye şehir içi gün içi teslimat hizmeti veren bir uygulamadır. Aynı zamanda Türkiye’de 50 den fazla şehirde e-ticaret teslimatlarında faaliyetini sürdürmektedir. Yemek taşıma servisi veren işletmelere kurye desteği sunar.

Dijital
B2B2C
Lojistik
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Kanıtlanmış iş modeli: Son 1 yılda 1,4 milyon TL üzerinde fatura
  • 10 Yıl üzeri tecrübeli yönetim ekibi
  • Hazır iş ortaklıkları:Ulak ile Tüm Türkiye'de n11.com aynı gün teslimatları
  • Son km teslimat problemini çözen SAAS ve PAAS kurumsal yazılım ürünü
  • Dünya patent'i ULAK'a ait olan IoT teknolojisine sahip İHA ve İKA entegresi

FİKİR

ULAK akıllı telefonlar üzerinde çalışan, motorlu kuryeye ihtiyacı olanlarla, güvenilir motorlu kuryeleri buluşturan bir mobil uygulamadır. ULAK ile size en yakın kuryeyi çağırarak gönderinizi yapabilir veya özel sipariş verebilirsiniz. Günlük yaşantımızda ulaşımın önemi çok büyüktür. Bir yere, bir şeye ulaşmak için değerli olan zamanımızı harcarız. ULAK size zaman kazandırır, zamanı satın almanızı sağlar. ULAK ile bulunduğunuz konuma en yakın kurye size yönlendirilir, gönderiniz teslim edilene kadar anlık konum bilgisini gösterir, teslimat detaylarını size iletir, ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartınızdan tahsil eder, işlemi tamamlar. Dilerseniz nakit ödeme seçeneği ile hizmet alabilirsiniz. Sadece kurye hizmeti değil, özel sipariş vermenizi de mümkün kılar. Evinizden çıkmadan, uygulama içerisinden yazacağınız bilgilerle, ULAK’ı; size market alışverişinizi yapıp getirmesini, evde bebeğinizle yalnızken bebek bezi almasına kadar dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. App'te 6000 Download,350 aktif kullanıcı bulunmaktadır. ULAK e-ticaret API ile tüm Türkiye'de acenteleri üzerinden gün içi teslim hizmeti vermektedir. N11.com'un aynı gün teslimat hizmeti real time olarak ULAK ile verilmektedir. Mediamarkt tüm Türkiye mağazalarında vermiş olduğu "Jet Teslim" hizmeti Ekim 2018 den itibaren ULAK ile gerçekleştirilmektedir. Yemeksepeti Vale taşımacılığında günlük 1000 taşıma ile rekor kıran ULAK 100.000 üzeri taşıma gercekleştirerek yaşadığı saha tecrübesini uygulamasına yansıtmıştır. ULAK paket servis programı ile restoranlar paket servis, çiçekçiler, marketler vb paket servis hizmeti verenler sipariş teslimat çözümü için kullanmaktadır. Bu çözümü müşterilerine kurumsal yazılım ürünü olarak sunan ULAK, abonelik modeli ile Saas ve Paas olarak hizmet vermektedir. Restoranlar arası kurye paylaşımı ve marketplace modelini birleştiren dünyadaki tek modeldir. Bu yöntem ile oluşturulan kurye havuzu "son mil teslimat sorununu" çözmektedir.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL