arrow-right arrow-left check chevron-left chevron-right photo lock lock_open chat envelope phone pb fb ig twt in twt in credit-card share star
Wouqer
Wouqer

Metal 3D Yazıcı Metal 3D Yazıcı sanayi sektörünün vazgeçilmezi haline geliyor. 6 Yıldır katmanlı imalat teknolojileri alanında Ar-Ge yapmakta ve hizmet vermekteyiz.

Dijital
B2B2C
Endüstri/Sanayi
Facebook'ta Takip Et Twitter'da Takip Et Instagram'da Takip Et Linkedin'de Takip Et Web Site
  • Katma değeri yüksek ve ihracat avantajı
  • Sanayimizin gelişimi ve yeni teknolojilerin üretilme imkanı
  • Yüksek teknoloji ürünü - Yerli Üretim
  • Normal 3d yazıcılara göre en büyük avantajı metal baskı alabilme
  • Dünya teknolojisine ayak uydurmanın temeli niteliğinde bir teknoloji

FİKİR

Ekip olarak 4 yılı aşkın süredir 3d yazıcı sektörü ve katmanlı imalat teknolojileri ile kendimizi ve firmamızı geliştirmekteyiz. Şimdiye kadar geliştirmiş olduğumuz 6 farklı teknoloji ve yapıda 3d yazıcımız bulunmakta,Metal 3d yazıcı projesi 1 yıla yakındır Ar-Ge yaptığımız bir ürün. Metal 3D Yazıcı ne anlama geliyor? En basit şekliyle bilgisayar üstünde tasarlanan katı modelleri gerçek hayata metal olarak geçirmeye yarıyor. Diğer 3d yazıcılardan farkı çıkan ürünlerin tamamen metal olması, bu da sanayi sektörünün elini oldukça güçlendiriyor. Projenin istediğimiz doğrultuda gerçekleşmesi sonucunda, kalitenin artması, üretim farkındalığının oluşması, sektörel bazda üretim maliyetlerinin azalması ve zamanın kısalması, yeni teknolojilere olan farkındalığın arttırılması ve buna benzer bir çok faydaları olacaktır. Ayrıca pandemi döneminde iş yerinizde, ofisinizde veya evinizde Çin'den veya başka bir ülkeden, şehirden gelmesi gereken ürünleri üretiyorsunuz. Bu iş yeri için hem sağlık hem zaman hemde maliyet olarak mükemmel bir sonuç.

Projenin detaylarını görüntülemek için;

Kayıt Olun

yada

GİRİŞ YAP
Giriş Yapın

yada

KAYIT OL